+90 272 341 4130 info@yorukbeyiandezit.com

FİRMA PROFİLİ

20 Yıldır Türkiye'de "Andezitin Markası" Yörükbeyi Andezit

Yörükbeyi Andezit

1995 yılında aile şirketi olarak kurulan firmamız Afyon - Ankara asfaltı Akbel Mevkii 14.km adresinde üretimine devam etmektedir. Fabrikamız 15.000 metrekare alana kurulu olup 2000 metrekaresi yapım aşamasında toplam 4000 metrekare kapalı alana sahiptir. Yörükbeyi Andezit ve Doğaltaş San. Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız, geçen 20 yıldan bu yana kesintisiz bir şekilde işlenmiş andezit taşı üretmektedir. Andezit ürünlerimiz kendi alanında 1. sınıf malzemedir. Müşterilerimiz bu kalitenin sağladığı memnuniyetle Yörükbeyi Ağın Dağı andezitini tercih etmektedirler.

Fabrikamızda 4 adet st blok kesme makinası, 6 adet ebatlama makinası, 2 adet döner kafalı yan kesme makinası, 1 adet mucartlama makinası, 1 adet honlama makinası, 1 adet oluk açma makinası ve 1 adet pah kırma makinası kullanımdadır. Fabrikamızın aylık üretimi 16.000 metrekaredir.

Çağdaş kentleşmenin gereklerinden birisi olan doğaltaş uygulamaları estetik ve verimlilikte sınır tanımıyor. Kent dokusunu bozmamak için dünyada tercih edilen bir malzeme olan ANDEZİT ülkemizde de hızla artan bir oranda kullanılan doğal döşeme ve yapı taşıdır.

Tesisimizde istenilen tüm ölçü ve özelliklerde üretim yapılmaktadır, ocağımızın sahip olduğu önemli bir özellik ise homojen taş yapısını ve 3 farklı renk seçeneği (Pembe, gri ve kahverengi) ile Ağın Dağı andezitinin kalitesini müşterilerimize sunma imkanımızdır.

Yörükbeyi Andezit ve Doğaltaş San. Tic. Ltd. Şti. olarak hedefimiz Ağın Dağı andezitinin kalitesini ve özelliğini, sektörde üstlendiği öncü rolü ile iç ve dış pazarda en iyi şekilde tanıtmak ve istenilen noktaya taşımaktır.